Iepirkuma grozā 0 preces
0.00EUR
Iepirkuma grozs
Medicīniskās rehabilitācijas, veselības profilakses, fitnesa un sporta aprīkojums

Sensorā istaba (Maņu, sajūtu istaba)

Sensorā istaba (Maņu, sajūtu istaba)
Cena0.00EUR
Ražotājs: EXPERIA
Skaits:
Pievienot grozam

Sensorā istaba (Maņu, sajūtu istaba)

Iespējamas dažādas modifikācijas, kā vienas sajūtas, piemēram baltā istaba, tā arī multi -sensorā istaba ar vairākiem sajūtu rosinošiem dizainiem.

Telpa ir interaktīva un  tiek komplektēta speciāli kādai maņu sajūtu rosināšanai vai nomierināšanai.

 

Vairāk jautāt mūsu speciālistiem: info@baltmedika.lv

 

 

 

Sensorā istaba ...

TELPA, kura radīta, lai piepildītu cilvēka iekšējo pasauli ar relaksācijas vai stimulācijas sajūtām.

TELPA, kurā ir multi sajūtu kokteilis (redzes, dzirdes, taustes, smaržas u.c.) rosina vienreizēju cilvēka uztveres un maņu reakciju un harmoniju.

 

"Sensorā istaba" ir ‘’jumta” termins, ko izmanto, lai klasificētu plašu dažādu sensoro sajūtu terapeitisko telpu, kas īpaši izstrādāta un, kuru izmanto, lai sekmētu pašorganizāciju un mentālās uztveres pozitīvas pārmaiņas. Sensorai istabai ir vairāki veidi un mērķi, kas izveidoti un ieviesti dažādās prakses jomās līdz šim.

Ja to izmanto pareizi, sensorās istabas:

* Palīdz izveidot drošu vietu

* Atvieglo terapeitisko vidi

* Veicina, stabilizē pacienta pašorganizāciju

* Nodrošina iespējas daudziem terapeitiskajiem procesiem (mācīt prasmes, sajūtu prasmes, piedāvā dažādas terapeitiskās darbības uc).

 

"Multi” Sensoriskā Vide ir īpaša telpa, vai telpa, kur vairāku maņu stimulācija tiek izmantota kā mācību līdzeklis vai atpūtas aktivitātes personām ar smagu invaliditāti , lai uzlabotu smadzeņu darbību, un kā rezultātā, bagātināt viņu dzīvi .

Tā ir paredzēta diviem mērķiem: veicināt intelektuālo (mentālo) darbību un veicināt relaksāciju. Vide sensorajā telpā ir paredzēta aktīvai vai pasīvai mijiedarbībai, un vienlaikus, lai veicinātu uztveres motivāciju, intereses, atpūtu, relaksāciju un, vai izglītības vajadzībām lietotājam.

 

Multi Sensorā vide ir saistīta arī ar Snoezelen ™ telpās . Šī koncepcija , aktivitātes ar atpūtu, tika izstrādāta 1987 A. Verheul un J. Hulsegge Nīderlandē kā brīvā laika pavadīšanas centrs, cilvēkiem ar dziļiem uztveres un citiem traucējumiem, lai tos izmantotu savas sajūtas taustes, smaržas, redzes un dzirdes  attīstībai un gūtu jaunu pozitīvo pieredzi .

 

Ergoterapeite Linda Messbauer  (ASV);Fowler ( 2008) paplašina šo definīciju ka sensorā telpa ir "mākslīgi radīta inženierijas vide”, kas sastāv no dažādām iekārtām  un priekšmetiem, kas tiek izmantoti , lai izveidotu īpašu noskaņu telpā , kur attīstās darbība un maņu pieredze. Ja to izmanto kontrolētā veidā, tā var palīdzēt cilvēkiem ar dziļu invaliditāti – attīstīt dažādas kustību prasmes un sajūtu pieredzi. 

 

Sensoro istaba palīdzēs pacientiem ar bērnu cerebrālo trieku un citām līdzīgām neiroloģiskām saslimšanām, hiperaktīviem vai pretēji – bērniem ar palēninātu uztveri un reakciju,  pieaugušajiem ar dažādām mentālām saslimšanām, pēc pārciesta insulta vai vienkārši ikdienas spriedzes mazināšanai, relaksācijai utt.

Jautāt par preci
Jūsu vārds:
Jūsu e-pasts:
Jautājums:
Nosūtīt jautājumu

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali