Iepirkuma grozā 0 preces
0.00EUR
Iepirkuma grozs
Medicīniskās rehabilitācijas, veselības profilakses, fitnesa un sporta aprīkojums

6D TAPE kinezioloģiskie teipi ar rokturiem

6D TAPE kinezioloģiskie teipi ar rokturiem
Cena36.00EUR
Ražotājs: 6DTape, Somija
Izmērs:
Skaits:
Pievienot grozam

 

 

6D tape

6D Tape kinezioloģiskie teipi ar rokturiem ir paredzēti fizioterapijas un limfātiskās terapijas, kā arī pašaprūpes vajadzībām. Unikālie 6D leņķa rokturi ir paredzēti, lai mobilizētu audus 6 dimensijās. Bāzes materiāls ir unikāla un ādai draudzīga kinezioloģiskā lenta. Kinesioloģiskie teipi ir izgatavoti no 100% kokvilnas. Tie imitē ādas iezīmes. Materiāls ir elpojošs un ūdensizturīgs. Pamatmateriāls ir elastīgs, ar 130-140% stiepjamību.

1. Aktivizējiet audus

Terapeits vai klients var aktivizēt un mobilizēt audus dažādos virzienos ar 6D Tape. Audu mobilizācijai ir pozitīva ietekme uz limfātisko sistēmu, asinsriti, fasijām, muskuļiem un locītavām, neierobežojot to funkcijas.

2. Apvienojiet ieguvumus

6D Tape papildina fizio un limfātisko terapiju. 6D Tape var kombinēt ar citām fizioloģiskām un limfātiskās terapijas metodēm. 6D Tape apvieno tradicionālās kinezioloģiskās teipes īpašības, audu mobilizācijas un audu pacelšanas priekšrocības.

3. Mazāk ir vairāk

6D Tape kinesioloģiskā teipe ar rokturiem ir efektīvs un pieejams rīks profesionāļiem un personīgai aprūpei. Lai iegūtu lieliskus rezultātu.

4. aprūpe mājās

6D Tape kinezioloģiskā lente ar rokturiem nodrošina ikvienam aktīvu pašmāju aprūpi.

 

vairāk info: https://6dtape.com/ 

 

Jautāt par preci
Jūsu vārds:
Jūsu e-pasts:
Jautājums:
Nosūtīt jautājumu

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali