В корзине 0 товаров
0.00EUR
Iepirkuma grozs
Medicīniskās rehabilitācijas, veselības profilakses, fitnesa un sporta aprīkojums

Orto Puzzle paklājiņu komplekts UNIVARSĀLS

Orto Puzzle paklājiņu komplekts UNIVARSĀLS
Цена44.00EUR
Произв.: ОРТО ПАЗЛ
Размер:
Количество:
Добавить в корзину

Orto Puzzle UNIVARSĀLS

Stingra masāža 
Uzlabo mikrocirkulāciju, formē pareizu pēdas stāvokli, nostiprina muskuļus 

Ieteicams bērniem no 1 gada vecuma 

Kombinētais paklāju komplekts "Universālais" imitē dažādas dabā sastopamas virsmas un elementus - zāli uz pauguriņa, kalniņu, meža čiekurus, ezīšus. Dažādu elementu savienojums ar unikāliem reljefiem pamatā ir ideāls bērniem. 

Reljefās virsmas atbilst veselas pēdas izliekumam, bet dažādas ieplakas starp paklāja elementiem pastiprina spiedienu uz pēdas nervu galiem un nodrošina pēdas apakšējās virsmas punktu masāžu. Kombinētajam modulim ir mīksts un ciets reljefs, dažādu pakāpju mijiedarbībai. Speciālās reljefās virsmas ļauj bērna pēdai pareizi formēties uzlabojot pēdas mikrocirkulāciju un muskuļu kontraktilitāti. 

Komplektā ietilpst šādi moduļi: 

- Cietā zāle - virsmas reljefs atbilst veselas pēdas izliekumam un zem bērna paša svara rēķina pēda ieņem nepieciešamo stāvokli; 
- Cietās adatiņas - elementu ģeometrija un forma ļauj maksimāli uzspiežot uz punktiem izmasēt visu bērna pēdas virsmu; 

- Mīkstie ezīši - adatiņas, kas izvietotas uz puslodēm, veicina vispārējās pašsajūtas uzlabošanos un pēdas apakšējās daļas atslābināšanos; 

- Cietie čiekuri - krasie kontrasti starp moduļa elementiem pastiprina spiedienu uz pēdu un palielina nodarbību efektivitāti. 

Moduļi ir izgatavoti spilgtu krāsu gammā, kas padara nodarbības uz paklājiņa ne tikai par veselību veicinošām, bet arī jautrām. 

Спросить о товаре
Ваше имя:
Ваша э-почта:
Вопрос:
Послать вопрос