Iepirkuma grozā 0 preces
0.00EUR
Iepirkuma grozs
Medicīniskās rehabilitācijas, veselības profilakses, fitnesa un sporta aprīkojums

Plaukstas – pirkstu trenažieris ''Handmaster''

Plaukstas – pirkstu trenažieris ''Handmaster''
Cena21.00EUR
Ražotājs: Handmaster
Krāsa:
Skaits:
Pievienot grozam


 

''Handmaster'' Medium - vidējas pretestības trenažieris (sarkans)

Vienīgais roku trenažieris ar kura palīdzību var tikt trenēts muskuļu spēks izpildot gan fleksijas (saspiešanas), gan ekstensijas (pirkstu iztaisnošana) kustību.

Hand Health System (rokas veselības sistēma) – mūsdienīgs rokas trenažieris rokas, plaukstu locītavu un elkoņa locītavu trenēšanai un stiprināšanai.

Līdz šim esošie rokas trenažieri nostiprina tikai tvēriena stiprību.

Handmaster Plus HHS ir vienīgā metode, kurā visi rokas muskuļi tiek stiprināti visā to attīstības pilnībā, dabiski, 3-dimensiju kustību diapazonā, tādējādi nodrošinot abas – fleksijas (saspiešanas) un extensijas (iztaisnošanas) pirkstu kustības vingrojumus. Rezultātā pilnveidota stiprība, līdzsvars un asinsrite. Izturība un līdzsvars uzlabo un atvieglo riska traumas sportā, mūzikā un citās darba vietās.

  Stiprināti tiek visi iekšējie rokas muskuļi un visi laterālie (sānu) apakšdelmu muskuļi.

Papildus pielietojums:

Samežģījumi/sporta traumas; saaugumi; karpālā tuneļa sindroms; ”tenisa” elkonis; vienveidīgu atkārtojošo kustību savainojums; artrīts; sastiepumu un lūzumu rehabilitācijai; insulta rehabilitācijai; osteoporoze; pēc operācijas rehabilitācija; veselības profilakse; asinsrites paātrināšana; sportistiem un muzikantiem; ”golfa” spēlētāja elkonis.

Pirms lietošanas konsultēties ar savu ārstu un iepazīties ar norādīto lietošanu.

Komplektā ir viena bumbiņa un divas elastīgas saites, atbilstoši katrai plaukstai (labai RH un kreisai LH) pēc pirktu apzīmējuma. 

  1. 1.  Saites izvēle (Cord selection) – Garā saite ir viengabala un tai jābūt izvilktai caur bumbiņu, savukārt, pirkstiem domātā daļa (mazā saite ar katram pirkstam attiecīgo cilpu) ir norādīta katrai plaukstai - Labā (RH); Kreisā (LH). Izvēlas saites stiprību pēc ārsta norādes vai nepieciešamības. Apzīmējumus skatīt uz saites.
  2. 2.  Pirkstu un īkšķu izvietojums – pirmo ievietot īkšķi paredzētajā saites cilpā labai rokai RH vai kreisai rokai LH  Nr.1., sekojoši ievietot pārējos pirkstus attiecīgajās pirkstu cilpās – mazais pirksts Nr.5 utt.;
  3. 3.  Rokas un plaukstas locītava - saspiest bumbiņu 1 sekundi (mirkli). Bumbiņa nodrošina stiprību. Atvērt un izstiept (izplest) pirkstus un īkšķi 1 sekundi (mirkli). Elastīgā saite uztur stiprību. Vingrojumus veikt atkārtoti līdz sajūt nogurumu un nepieciešama atpūta.

4. Plaukstas locītava un apakšdelms – saspiest bumbiņu 1 sekundi (mirkli). Izstiept (izplest) tikai pirkstus 1 sekundi (mirkli). Izstiept plaukstas locītavu 1 sekundi (mirkli). Atkārtot vingrinājumu līdz sajūt nogurumu un nepieciešama atpūta.

5. Pirksti un īkšķis – saspiest bumbiņu tikai ar pirkstu galiem 1sekundi (mirkli). Atvērt un izstiept (izplest) pirkstus un īkšķi 1 sekundi (mirkli). Atkārtot vingrinājumu līdz izjūt nogurumu un nepieciešama atpūta.

 

6. Plus – rekomendējošie papildus vingrinājumi.

Jautāt par preci
Jūsu vārds:
Jūsu e-pasts:
Jautājums:
Nosūtīt jautājumu

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali